Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 65 cm |
| Wysokość lampy: | 120 cm ,
3,5 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Strumień świetlny: | 2640 lm |
| Barwa światła: | 3000 K ,
48 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
| Ściemnianie: | Tak |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura |
| Rodzaj wykończenia: | Aluminium ,
Akryl |
| Kolor wykończenia: | kawowy |
| Wielkość: | Duża |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
Italux Morfi lampa wisząca ledowa jest kwintesencją nowoczesności i funkcjonalności w jednym eleganckim elemencie oświetlenia. Jej unikalna forma i doskonała jakość wykonania przyciągają wzrok i zachwycają każdego entuzjastę designu wnętrz. Dzięki tej lampie Twoje pomieszczenie zyska na wyrafinowaniu i indywidualnym stylu.
Podstawą Italux Morfi lampa jest zaawansowana technologia LED, która zapewnia idealne oświetlenie każdego wnętrza, dbając jednocześnie o środowisko. Połączenie stylu i ekologii czyni z tej lampy wybór idealny dla nowoczesnych domów, które cenią sobie zarówno estetykę, jak i efektywność energetyczną. Nada się zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i biurowych.
Decydując się na Italux Morfi, zyskujesz więcej niż funkcjonalne oświetlenie – zyskujesz artystyczny element, który stanie się centralnym punktem Twojego wnętrza. Lampa harmonijnie wpasowuje się w każde pomieszczenie, nadając mu elegancji i charakteru. Jeżeli pragniesz oświetlenia, które wyróżnia się spośród innych, wybierz lampę Italux Morfi.







