Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica / Szerokość: | 6,5 cm |
| Wysokość: | 19,5 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Typ Gwintu: | GU 10 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 50 W |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_A |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | złoty |
| Pomieszczenie: | Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Salonu |
| Rodzaj wykończenia: | Aluminium |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne ,
Techniczny |
| Wielkość: | Średnia |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników
















