Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 33 cm |
| Wysokość lampy: | 120 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 15 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Strumień świetlny: | 1188 lm |
| Barwa światła: | 3000 K |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | złoty |
| Rodzaj klosza: | szkło |
| Rodzaj wykończenia: | Stal ,
Aluminium |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
Italux Żyrandol PND-34378-3S-HBR Strela to propozycja oświetlenia, która doskonale łączy nowoczesność z eleganckim detalem. Trzy szklane kule zawieszone na różnych wysokościach tworzą harmonijną i lekką kompozycję. Wykończenie w szampańskim złocie (HBR) wprowadza do wnętrza luksusowy akcent, który nie dominuje, ale subtelnie podkreśla styl wnętrza. Idealna zarówno do wnętrz prywatnych, jak i projektów komercyjnych klasy premium.
Zwis Strela to doskonałe oświetlenie LED do salonu, kuchni, jadalni, klatki schodowej lub przestrzeni komercyjnych, takich jak kawiarnie, butiki czy lobby hotelowe. Kształt kloszy i proporcje lampy sprawiają, że światło rozchodzi się równomiernie i tworzy efekt trójwymiarowej dekoracji. Oprawa świetnie wygląda solo, jak i w grupie kilku modeli z tej samej serii.
Italux PND-34378-3S-HBR Strela Lampa LED sufitowa to nowoczesne oświetlenie LED do wnętrz glamour, soft loft, japandi oraz modern classic, które wyróżnia się jakością wykonania i uniwersalnością formy. Doskonały wybór dla tych, którzy szukają światła będącego także elementem kompozycji wnętrza.
















