Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica / Szerokość: | 17 cm |
| Wysokość lampy: | 12 cm |
Dane techniczne | |
| Odległość od ściany: | 17 cm |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 9 W LED |
| Barwa światła: | 4000 K |
| Strumień świetlny: | 500 lm |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Kolor lampy: | złoty |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Rodzaj wykończenia: | Akryl ,
Metal |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Jadalni ,
Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Kuchni ,
Do Biura ,
Do Przedpokoju |
| Wielkość: | Mała |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
Milagro Elegance ML0994 to kwintesencja luksusu w oświetleniu ściennym. Kinkiet przyciąga wzrok swoim eleganckim wykończeniem w kolorze satynowego złota i perfekcyjnie zaprojektowanym szklanym kloszem, który rozprasza światło w wyjątkowy sposób. Lampa stanowi nie tylko funkcjonalne źródło światła, ale również stylowy dodatek do eleganckich przestrzeni.
Jej wyrafinowany charakter sprawia, że jest doskonałym uzupełnieniem aranżacji w stylu glamour, vintage czy klasycznym. Sprawdzi się zarówno w domowych wnętrzach – salonie, sypialni, garderobie, jak i w eleganckich przestrzeniach komercyjnych.
Wprowadź światło w formie, która jest ponadczasowa i olśniewająca. Milagro ML0994 to wybór dla tych, którzy stawiają na detale, luksus i jakość.
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników










