Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Wysokość: | 22 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 103 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki: | 9 W LED |
| Barwa światła: | 3000 / 4000 / 6000 K |
| Napięcie sieciowe: | 230V |
| Ściemniana: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Rodzaj wykończenia: | Aluminium |
| Kolor lampy: | czarny |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Kuchni |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników









