Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Wysokość: | 149.5 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Typ Gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki: | 5W |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Rodzaj wykończenia: | Szkło, Stal Lakierowana |
| Kolor lampy: | Opal Biały Połysk |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Kuchni |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników










