Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 8 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Typ Gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki: | 10 W |
| Żarówka gratis: | Nie |
| Rodzaj wykończenia: | Metal/Tworzywo Sztuczne |
| Kolor lampy: | czarny |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Kuchni |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników















