Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość: | 100 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów świetlnych: | 3 |
| Typ Gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki: | 35 W |
| Strumień świetlny: | W zależności od żarówki |
| Żarówka gratis: | Nie |
| Barwa światła: | W zależności od żarówki |
| Rodzaj wykończenia: | Metal/plastik |
| Kolor lampy: | Biały |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Kuchni |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników



















