Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Długość: | 80 mm |
| Szerokość: | 455 mm |
| Wysokość: | 50 mm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Typ Gwintu: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 9W LED |
| Strumień świetlny: | 988 lm |
| Żarówka gratis: | Tak |
| Napięcie sieciowe: | 230V - 50Hz |
| Barwa światła: | 3000K |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Rodzaj wykończenia stelaża: | Drewno, Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelaża: | Orzech |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Kuchni |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników














