Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Długość: | 40 mm |
| Szerokość: | 70 mm |
| Wysokość: | 62 mm |
Dane techniczne | |
| Typ Gwintu: | Nie dotyczy |
| Napięcie sieciowe: | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Rodzaj wykończenia stelaża: | Plastik |
| Kolor stelaża: | Transparentny |
| Rodzaj wykończenia klosza: | Metal, Plastik |
| Kolor klosza: | transparentny |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Kuchni |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników








