Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 24 cm |
| Maksymalna długość zwisu: | 180 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki: | 12 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 220-240 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Barwa światła: | 3000 K |
| Kolor lampy: | Czarny chrom |
| Pomieszczenie: | Do Sypialni ,
Do Salonu ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
Wprowadź do swojego wnętrza wyjątkowy akcent dzięki Mantra 8521 Lampa wisząca Kriss. Jej unikatowy design przyciąga wzrok, a wysoka jakość wykonania sprawia, że będzie ozdobą każdej przestrzeni przez długie lata. Doskonała zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrz.
Lampa wisząca Kriss oferuje nie tylko piękne światło, ale także niespotykany design, który wzbogaci każde pomieszczenie. Szklany klosz w stonowanej kolorystyce doskonale komponuje się z metalowymi elementami, tworząc harmonijną całość. Idealnie sprawdzi się w salonie czy nad stołem w jadalni, dodając im przytulności i klasy.
Wybierając lampę Kriss, inwestujesz w styl i jakość. To oświetlenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, łącząc w sobie elegancję oraz nowoczesne wzornictwo. Dzięki Mantra 8521 Twoje wnętrze zyska na wyjątkowym charakterze i przyciągnie zazdrosne spojrzenia gości.










