Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 32 cm |
| Maksymalna długość zwisu: | 200 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 9 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Strumień świetlny: | 800 lm |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Napięcie sieciowe: | 220-240 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Barwa światła: | 3000 K |
| Kolor lampy: | Biały |
| Pomieszczenie: | Do Sypialni ,
Do Salonu ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
Mantra Calice 7894 Lampa wisząca to doskonały wybór dla wszystkich szukających nowoczesnych oraz stylowych lamp sufitowych do zastosowań wewnętrznych w domu lub mieszkaniu. Lampa ta cechuje się minimalistycznym, a jednocześnie luksusowym wzornictwem, które świetnie komponuje się z różnymi trendami aranżacyjnymi. Jest idealnym wyborem dla miłośników czystych, ponadczasowych linii i eleganckich form, a także wszystkich ceniących wysoką jakość oraz trwałość produktów.
Mantra Calice 7894 Lampa wisząca doskonale sprawdzi się we wnętrzach takich jak salon, jadalnia czy sypialnia. Zapewnia efektowne, równomierne oświetlenie przestrzeni domowej, dbając jednocześnie o odpowiedni klimat i atmosferę w pomieszczeniu. Delikatna forma lampy sprawia, że nie dominuje ona nad innymi elementami wystroju, lecz stanowi ich doskonałe uzupełnienie. W połączeniu z innymi produktami serii Mantra Calice, można stworzyć spójną, wyrafinowaną aranżację wszystkich pomieszczeń.
Oferowana w naszym sklepie lampa sufitowa Mantra Calice 7894 to nie tylko funkcjonalne i praktyczne oświetlenie do wnętrz, lecz także doskonały sposób na podkreślenie charakteru i stylu mieszkania. Znakomicie nadaje się do nowoczesnych aranżacji domowych oraz minimalistycznych przestrzeni, gdzie wysoka jakość i estetyka idą w parze z praktycznością. Postaw na sprawdzony, modny design i wybierz lampę wiszącą do mieszkania, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.












