Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Wymiary | |
| Głębokość: | 23 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Średnica / Szerokość: | 26 cm |
Dane techniczne | |
| Barwa światła: | 2,52W |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Strumień świetlny: | 150 lm |
| Kolor lampy: | chrom |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Rodzaj wykończenia: | Metal |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_A |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Wielkość: | Średnia |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Kuchni ,
Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Biura ,
Do Przedpokoju |
Kinkiet IDEAL LUX Bow AP 35 005386 Chrom to model przeznaczony do oświetlenia wnętrz mieszkalnych, który przyciąga wzrok nowoczesnym designem oraz eleganckim wykończeniem w odcieniu chromu. Minimalistyczne linie oraz smukła forma sprawiają, że lampa sprawdzi się zarówno w modnych loftach, nowoczesnych apartamentach, jak i klasycznych domach. Starannie dobrane materiały to gwarancja jakości oraz trwałości tej wyjątkowej propozycji do wnętrza.
Zastosowanie kinkietu ściennego pozwoli stylowo oświetlić salon, sypialnię czy przedpokój. Nowoczesny kinkiet chrom idealnie uzupełni każdą aranżację, podkreślając charakter miejsca oraz zapewniając efektowne i wygodne światło. Lampa ścienna IDEAL LUX Bow AP 35 005386 Chrom to nie tylko funkcjonalność, ale także atrakcyjny, współczesny wygląd, będący znakomitą ozdobą różnych przestrzeni mieszkalnych.
Kinkiet ścienny chromowany to idealny wybór dla osób ceniących oryginalne wzornictwo oraz wysokiej klasy oświetlenie domowe. Lampa renomowanej marki IDEAL LUX wpisuje się w najmodniejsze trendy, pozostając uniwersalnym i ponadczasowym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Wybierz Kinkiet IDEAL LUX Bow AP 35 005386 Chrom i ciesz się stylowym oświetleniem w swoim domu.








