Informacje o sklepie

Naszą przygodę z artykułami wyposażenia wnętrz rozpoczęliśmy z początkiem tego tysiąclecia - na początku jako sklep stacjonarny z bardzo różnorodnym asortymentem, jednak z biegiem czasu dążyliśmy do coraz większej specjalizacji i aktualnie koncentrujemy się niemal w 100% na artykułach z branży oświetleniowej,  co pozwala nam na śledzenie nowinek branżowych, podążanie za trendami mody oraz sprzedaż produktów nie tylko na lokalnym, toruńskim rynku ale również za pomocą sieci internet na terenie całej Polski.W 2022 roku otworzyliśmy największy salon z oświetleniem w Polsce .

 

Nasz salon z lampaki oraz innymi elementami wykończenia wnętrz

 

Na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego, jak i w salonie stacjonarnym zaskakujemy klientów bogactwem asortymentu. W ramach naszej działalności udało nam się nawiązać kontakty handlowe z dziesiątkami dostawców, co pozwala nam na sprowadzenie niemal każdej lampy. Jeżeli masz niestandardowe wymagania i wydaje Ci się, że blefujemy, sprawdź nas.

 

Wnętrze naszego sklepu urzeka mnogością asortymentu umieszczonego w ciekawych aranżacjach

 

Wzorowa obsługa klienta jest dla nas jednym z priorytetów dlatego często podczas rozmów telefonicznych godzinami rozmawiamy z klientami. Kochamy tematykę związaną z oświetleniem więc jest to dla nas niewątpliwa frajda.... tu i ówdzie słyszy się, że dla naszych klientów również:-)

 

Przedstawiamy miejsce, w którym odbywają się długie romowy z klientami, między innymi o ich wymarzonych lampach

 

Sercem i duszą naszego sklepu są bardzo różnorodne lampy. W ofercie posiadamy cały przekrój polskiego runku od lamp znanych producentów po lampy niszowe, wykonywane przez artystów podczas produkcji małoseryjnej lub jednostkowej. Wiele z tych produktów charakteryzuje się twardymi solidnymi materiałami jednak nierzadko zdarzają się lampy delikatne wykonane z surowców wrażliwych nawet na delikatne uderzenia, co sprawia ogromne problemy podczas spedycji. Przez ponad dwadzieścia lat staraliśmy się dojść do perfekcji w tej kwestii. Na szczęście mamy to już za sobą, dlatego jesteśmy w stanie sprowadzić towar od dostawcy z UE, odpowiednio go zapakować i dostarczyć klientowi we wzorowym stanie i odpowiednim czasie.

 

Lampy Azzardo, Max Light , Astro oraz kilkadzieciąt innych marek - z doświadczenia wiemy, że tak wielki wybór jest przytłaczający dla wielu klientów.
 

Chcesz wiedzieć o nas jeszcze więcej?

Skontaktuj się z nami tel. +48 692 050 070

pixel