Parametry techniczne:
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne ,
Hiszpański ,
kryształowe |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni |
| Wysokość: | 45 cm |
| Średnica / Szerokość: | 21 cm |
| Wielkość: | Średnia |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
| Kolor lampy: | Kryształowy |
| Typ Gwintu: | E14 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki: | 60 W |
| Barwa światła: | Do 50 W |
| Rodzaj wykończenia: | Chrom |
| Rodzaj klosza: | szkło ,
Stal |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników













