Parametry techniczne:
Dane techniczne | |
| Długość: | 9,5 cm-9,5 cm |
| Głębokość: | 2,5 cm |
| Otwór montażowy: | 7,5 cm |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Typ Gwintu: | GU 10 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 50 W |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Kolor lampy: | czarny |
| Styl lampy [zul]: | Techniczny ,
Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Kuchni |
| Rodzaj wykończenia: | Aluminium |
| Wielkość: | Duża |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników















