Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 19,7 cm |
| Wysokość lampy: | 37,2 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | Świetlówki |
| Typ Gwintu: | GX53 |
| Maksymalna moc żarówki: | 20 W |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_A |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Rodzaj wykończenia: | Metal ,
Szkło |
| Kolor wykończenia: | Czarny ,
złoty |
| Wielkość: | Duża |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Sypialni ,
Do Salonu ,
Do Biura |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników









