Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
Wymiary | |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 8 |
| Typ Gwintu: | G9 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 40 W |
| Barwa światła: | 320 W |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Styl lampy [zul]: | Glamour |
| Kolor lampy: | złoty |
| Rodzaj klosza: | szkło |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni |
| Rodzaj wykończenia: | Metal |
| Wielkość: | Duża |
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników








