Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 80 cm |
| Wysokość lampy: | 150 cm |
| Długość zwisu (min.): | 39 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | LED |
| Strumień świetlny: | 6000 lm |
| Barwa światła: | 3000 K ,
59 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Metal |
| Styl lampy [zul]: | Loft ,
Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Jadalni ,
Do Kuchni ,
Do Sypialni ,
Do Biura ,
Do Przedpokoju ,
Do Salonu |
| Wielkość: | Duża |
Lampa wisząca Ideal Lux Oz 253664 80 cm pozwala stworzyć wyjątkowy klimat w każdym nowoczesnym mieszkaniu. Ta elegancka lampa sufitowa LED świetnie sprawdzi się zarówno w domach, jak i w stylowych biurach. Okrągła forma i subtelna kolorystyka powodują, że doskonale wpasuje się w unikalne wnętrze loftu, apartamentu, czy nowocześnie urządzonej przestrzeni. Lampa ta została zaprojektowana specjalnie do użytku wewnętrznego, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom światła i wyjątkowy design każdego dnia.
Nowoczesna lampa wisząca do salonu, jadalni lub gabinetu, gwarantuje równomierne oświetlenie wnętrza dzięki energooszczędnemu źródłu LED. Wykończenie lampy sprawia, że jest ona prosta w montażu, a dzięki wyjątkowo trwałej konstrukcji pozostaje niezawodna przez wiele lat użytkowania. Lampa sufitowa LED Ideal Lux Oz to również łatwość dopasowania do różnych stylów aranżacji, co czyni ją rozwiązaniem uniwersalnym i wygodnym dla każdego użytkownika.
Postaw na profesjonalne oświetlenie do mieszkania wybierając model Lampa Ideal Lux Oz 253664 80 cm. Produkt renomowanej marki Ideal Lux charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem. Zamów i przekonaj się, jak uniwersalna i elegancka jest ta lampa – to doskonały wybór dla wymagających.



















