Wymiary | |
| Wysokość lampy: | 200 cm |
| Szerokość lampy: | 150 cm ,
35 cm |
| Wysokość klosza: | 2,5 cm |
Dane techniczne | |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Barwa światła: | 3000 K ,
60 W LED |
| Kolor lampy: | czarny |
| Strumień świetlny: | 3200 lm |
| Rodzaj wykończenia: | Akryl ,
Aluminium |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Sypialni ,
Do Salonu ,
Do Jadalni ,
Do Kuchni ,
Do Przedpokoju |
| Wielkość: | Bardzo duża |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
Azzardo AZ5057 Lampa wisząca Elena DIMM 150 to propozycja dla miłośników eleganckich, minimalistycznych rozwiązań oświetleniowych. Ta nowoczesna lampa wisząca LED doskonale odnajdzie się w przestrzeniach mieszkalnych, takich jak przedpokój, jadalnia, salon czy pokój dzienny. Jej smukła, stylowa forma wpisuje się w aktualne trendy i podkreśla indywidualny charakter każdego wnętrza. Wysoka jakość zastosowanych materiałów zapewnia nie tylko trwałość, lecz także łatwość czyszczenia oraz wieloletnią satysfakcję z użytkowania.
Nowoczesna lampa sufitowa Azzardo Elena DIMM 150 zachwyca innowacyjnym designem oraz zaawansowaną funkcjonalnością. Wbudowane systemy ściemniania DIMM pozwalają na komfortowe dopasowanie natężenia światła do własnych potrzeb – od pracy, przez relaks, po wieczorny odpoczynek. Dzięki temu ta lampa wisząca Azzardo idealnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i nowoczesnym biurze, stanowiąc nie tylko główne źródło światła, ale również designerski element wystroju.
Jeśli szukasz nowoczesnego oświetlenia do salonu lub chcesz podkreślić styl swojego mieszkania, Azzardo AZ5057 Lampa wisząca Elena DIMM 150 to wybór trafiający w gusta osób ceniących designerskie oświetlenie domowe. Model przeznaczony jest do montażu wewnątrz pomieszczeń i harmonijnie wpisuje się zarówno w proste, jak i bogatsze aranżacje. Zamienia każdy pokój w przytulne, a zarazem stylowe miejsce codziennych spotkań.










