Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 59 cm |
| Wysokość lampy: | 110 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | E27 |
| Maksymalna moc żarówki: | 40 W |
| Barwa światła: | 120 W |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Rodzaj klosza: | Metal |
| Kolor lampy: | czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Metal ,
Drewno |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Salonu ,
Do Kuchni ,
Do Przedpokoju |
| Wielkość: | Duża |
Brilliant 93587/71 Lampa wisząca Narcy to synonim stylowego i praktycznego oświetlenia domowego wewnętrznego. Dzięki swojemu prostemu, a zarazem efektownemu wzornictwu, z łatwością dopasuje się do większości aranżacji wnętrz mieszkalnych – od klasycznych, aż po wyjątkowo nowoczesne. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje długą żywotność oraz wytrzymałość produktu, a subtelna forma sprawia, że lampa jest zarówno funkcjonalna, jak i dekoracyjna. Staje się wyrazistym, ale zarazem nienarzucającym się elementem każdego pomieszczenia.
Ta lampa wisząca do salonu od Brilliant ceniona jest za niepowtarzalny styl oraz możliwość wykorzystania w wielu sytuacjach: zarówno jako centralne źródło światła w pokoju dziennym, jak i subtelne oświetlenie nad stołem w jadalni. Designerzy doceniają nowoczesną lampę wiszącą Brilliant 93587/71 Narcy za jej uniwersalność, dlatego często wybierają ją do wnętrz mieszkalnych wymagających ponadczasowych rozwiązań. Stanowi doskonałą bazę, która współgra z różnymi stylami oraz trendami we wnętrzach.
Jeśli poszukujesz lampy wiszącej do mieszkania, która pomoże optycznie rozświetlić przestrzeń i podkreślić jej niebanalny charakter, wybierz Brilliant 93587/71 Narcy. To oświetlenie mieszkalne sprawdzi się zarówno w nowoczesnych apartamentach, jak i tradycyjnych domach, wszędzie tam, gdzie liczy się harmonijne połączenie funkcjonalności z wyjątkową estetyką. Produkt ten wzbogaci Twój dom nie tylko światłem, ale także stylem, będąc nieodzownym elementem aranżacji wnętrza.







