Wymiary | |
| Szerokość lampy: | 170 cm ,
5,4 cm |
| Wysokość lampy: | 7 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 6 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Strumień świetlny: | 4800 lm |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Barwa światła: | 3000 K ,
53 W LED |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Tworzywo sztuczne ,
Aluminium |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni ,
Do Biura |
| Wielkość: | Bardzo duża |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
Z Italux Traversi 170cm Plafoniera 3000K PRD-5470-170-BK-830-SF zyskujesz nie tylko lampę, ale prawdziwe dzieło sztuki oświetleniowej, które uzupełnia wnętrze zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Wyróżniający się minimalistyczny design w połączeniu z solidnym wykonaniem sprawia, że produkt ten spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Ciesz się wyjątkowym oświetleniem, które nigdy nie wychodzi z mody, pozostając w zgodzie z nowoczesnym designem.
Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED w temp. 3000K plafoniera oferuje delikatne, przyjemne światło, które jest niezbędne w każdym dobrze zaprojektowanym wnętrzu. Całkowicie zintegrowane źródło światła pozwala na równomierne pokrycie dużych przestrzeni, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną utrzymać jednorodność stylu w całym domu. Nie tylko spełnia swoje funkcje praktyczne, ale również wprowadza estetyczną wartość dodaną.
Plafoniera jest optymalnym wyborem dla różnorodnych stylizacji wnętrz, kompensując swoją dyskretną elegancję z wyjątkowością nowoczesnych aranżacji. Precyzyjne wykonanie i trwałość materiałów gwarantują, że inwestując w lampę Italux Traversi, stawiasz na produkt, który długo będzie służył, będąc niezmiennie trendy i estetyczny. Zapewnij sobie światło, które dostosuje się do Twoich potrzeb, tworząc kameralny nastrój i stylowe wykończenie wnętrza.



















