Wymiary | |
Wysokość: | 5,5 cm |
Średnica / Szerokość: | 11 cm |
Otwór montażowy: | 10 cm |
Dane techniczne | |
Ilość punktów światła: | 1 |
Rodzaj żarówek: | LED |
Maksymalna moc żarówki: | 10 W LED |
Żarówki gratis: | Nie |
Barwa światła: | 3000 K |
Strumień świetlny: | 650 lm |
Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
Klasa szczelności: | IP 20 |
Kolor lampy: | czarny |
Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
Rodzaj wykończenia: | Tworzywo sztuczne |
Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Jadalni ,
Do Kuchni ,
Do Biura ,
Do Przedpokoju ,
Do Sypialni |
Wielkość: | Mała |
Jeśli cenisz sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oświetleniowe, lampa Nowodvorski EGINA 10 W LED 3000K Czarny wpust 10553 jest stworzona właśnie dla Ciebie. Nie tylko zachwyca swoim minimalistycznym designem, ale również oferuje wysoką wydajność dzięki nowoczesnej technologii LED. Dzięki mocy 10 watów i przyjemnej temperaturze barwowej 3000K, lampa dostarcza idealnego światła do codziennego użytku.
Estetyczny czarny kolor sprawia, że lampa ta pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Zabudowa wpustowa to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą utrzymać sufit w jednolitej linii i uniknąć wystających elementów. Produkt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje jego trwałość i długowieczność.
Lampa Nowodvorski EGINA jest łatwa w montażu, co pozwala na szybkie i bezproblemowe stworzenie przytulnej atmosfery w domu. Z wyborem lampy Nowodvorski EGINA 10 W LED 3000K Czarny wpust 10553 zyskujesz zarówno estetykę, jak i funkcjonalność, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego, kto marzy o idealnym oświetleniu wewnętrznym.