| Kolor lampy: | czarny |
| Kolor klosza: | biały |
| Materiał: | Stal lakierowana ,
szkło |
| Średnica klosza [zul]: | 14 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Waga: | 1,8 kg |
| Ilość punktów światła: | 2 |
| Typ Gwintu: | E14 |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Maksymalna moc żarówki: | 10W MAX LED |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Regulowana wysokość: | Nie |
Lampa sufitowa SOPRA 2 BL OPAL czarny (1257/2) - Emibig to elegancki wybór do wykorzystania jako oświetlenie sufitowe do wnętrz mieszkalnych. Jej ponadczasowy i prosty design sprawia, że idealnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne aranżacje. Połączenie czerni z mlecznobiałym szkłem doskonale komponuje się z obecnymi trendami aranżacyjnymi, podkreślając styl pomieszczenia i dodając mu wyrazistego charakteru. To uniwersalna lampa wewnętrzna, sprawdzająca się doskonale w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni.
Produkt marki Emibig gwarantuje najwyższą jakość materiałów i staranne wykonanie – co przekłada się na trwałość oraz atrakcyjny wygląd przez wiele sezonów. Funckjonalność lampy SOPRA 2 BL OPAL czarny (1257/2) idzie w parze z jej ponadczasową estetyką. Łatwość montażu oraz możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek LED czynią z niej świetny wybór dla osób poszukujących praktycznego, ekonomicznego oraz stylowego oświetlenia sufitowego do domu. Opalizowane klosze miękko rozpraszają światło, tworząc przyjazny klimat w każdym pokoju.
Wybierając lampę SOPRA 2 BL OPAL czarny (1257/2) Emibig, inwestujesz w ponadczasowe oświetlenie domowe będące nie tylko praktycznym elementem wnętrza, ale również ciekawym akcentem dekoracyjnym. Jej czarne wykończenie z mlecznymi kloszami idealnie sprawdza się we wnętrzach, gdzie liczy się nie tylko światło, ale i estetyka. Sufitowa lampa SOPRA pozwala stworzyć wnętrze zarówno funkcjonalne, jak i eleganckie, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.







