Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 77 cm |
| Wysokość lampy: | 115 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | E27 |
| Maksymalna moc żarówki: | 40 W |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | mosiądz |
| Rodzaj klosza: | szkło |
| Kolor klosza: | dymiony |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
Italux Zulo PND-27812-3-BK-SG to lampa wisząca stworzona z myślą o tych, którzy cenią nowoczesne, ale nienachalne formy oświetlenia. Trzy szklane klosze w kolorze smoked glass subtelnie rozpraszają światło, nadając przestrzeni elegancki, stonowany charakter. Całość dopełnia czarna listwa montażowa i zwisy, które idealnie kontrastują z transparentną formą.
To propozycja idealna do kuchni, jadalni, salonu, a nawet biura. Lampa sprawdzi się zarówno w mieszkaniach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i w industrialnych loftach czy aranżacjach minimalistycznych. Italux Zulo PND-27812-3-BK-SG wyróżnia się lekkością wizualną i designerską formą, dzięki czemu nie przytłacza wnętrza, a jednocześnie przykuwa uwagę.
Zaprojektuj przestrzeń z charakterem – wybierz lampę Zulo.
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników












