Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 40 cm |
| Wysokość lampy: | 116 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | E27 |
| Maksymalna moc żarówki: | 40 W |
| Klasa energetyczna żarówki: | A++_E |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | czarny |
| Rodzaj klosza: | szkło |
| Kolor klosza: | transparentny |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
Postaw na designerskie oświetlenie, które zachwyca swoją formą. Italux Sarpo PND-58867-3S-BK to lampa wisząca, która przyciąga uwagę prostotą i subtelnym wykończeniem. Jej trójramienna kompozycja oparta na szklanych kulach nadaje wnętrzu lekkości i nowoczesnego szyku. Klasyczna czerń kontrastująca z przezroczystym szkłem sprawia, że lampa doskonale prezentuje się w jasnych i ciemnych aranżacjach.
Idealna do mieszkań typu studio, wysokich loftów, ale także nowoczesnych apartamentów czy domów. Dzięki możliwości regulacji długości zawieszenia lampa sprawdzi się zarówno w niskich, jak i wysokich pomieszczeniach. Italux Sarpo PND-58867-3S-BK to wybór, który nada wnętrzu indywidualnego charakteru.
Postaw na jakość, styl i funkcjonalność w jednym – i stwórz wyjątkową atmosferę w swoim wnętrzu
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników










