Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Szerokość lampy: | 38 cm |
| Wysokość lampy: | 7,5 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 24 W LED |
| Strumień świetlny: | 1680 lm |
| Barwa światła: | 4000 K |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Stal ,
Tworzywo sztuczne |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni ,
Do Biura |
| Wielkość: | Średnia |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
Plafoniera Italux Borla PLF-63748-L-CL 4000K LED to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego, ale zarazem uniwersalnego oświetlenia. Zastosowanie neutralnej barwy światła sprawia, że lampa nie tylko spełnia funkcję praktyczną, ale również pozytywnie wpływa na atmosferę wnętrza.
Jej minimalistyczny design pasuje do niemal każdej aranżacji – od skandynawskich przestrzeni po klasyczne wnętrza w stylu soft loft. Nowoczesna plafoniera LED Italux Borla 4000K to także gwarancja niskiego zużycia energii i wysokiej trwałości komponentów. Duża powierzchnia świecąca rozprasza światło równomiernie i efektywnie.
Model doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła w przestronnych wnętrzach: sypialni, salonie, kuchni lub nawet gabinecie. Plafon Italux LED 4000K Borla PLF-63748-L-CL to funkcjonalność i design w jednym, idealny dla wymagających użytkowników.
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników










