Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Szerokość lampy: | 27 cm |
| Wysokość lampy: | 6,5 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 12 W LED |
| Strumień świetlny: | 840 lm |
| Barwa światła: | 4000 K |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Stal ,
Tworzywo sztuczne |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni ,
Do Biura |
| Wielkość: | Średnia |
Jeśli szukasz oświetlenia, które łączy unikalny wygląd i wysoką jakość wykonania, Italux Lampa sufitowa Kelmi PLF-64839-S-CL będzie strzałem w dziesiątkę. Jej trójwymiarowa forma i subtelne linie czynią ją nie tylko funkcjonalnym źródłem światła, ale też intrygującym elementem aranżacyjnym. To model, który idealnie współgra z wnętrzami w stylu loft, modern, japandi czy soft glam.
Plafoniera Italux Kelmi 27cm cechuje się wysoką trwałością i precyzją wykonania. Prosta forma uzupełniona została nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu lampa staje się uniwersalnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej – w holach, kuchniach, garderobach i pokojach dziennych.
Zainwestuj w lampę sufitową Italux Kelmi PLF-64839-S-CL i przekonaj się, jak duży wpływ na charakter wnętrza ma odpowiednio dobrane oświetlenie. Stylowa, lekka wizualnie i pełna uroku – ta plafoniera zmieni Twoją przestrzeń.
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników









