Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 3,8 cm |
| Długość: | 10 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki: | 5 W LED |
| Barwa światła: | 4000 K |
| Strumień świetlny: | 420 lm |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | czarny |
| Rodzaj klosza: | Aluminium |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
Nowoczesny, czarny Reflektor do szyny magnetycznej 4000K Reno TRM-37283-5W-4K to świetny wybór dla wszystkich, którzy poszukują precyzyjnego i stylowego oświetlenia. Reflektor LED 5W w barwie neutralnej 4000K sprawdzi się w kuchni, salonie, gabinecie, a także w pomieszczeniach usługowych czy hotelowych.
Dzięki zastosowaniu technologii magnetycznej szyny 48V, montaż i ewentualna zmiana pozycji reflektora są wyjątkowo szybkie i wygodne. Estetyczny design w czarnym macie doskonale uzupełni nowoczesne aranżacje w stylu loftowym, industrialnym i minimalistycznym.
Reno 5W TRM-37283-5W-4K to reflektor LED, który można stosować w szynoprzewodach sufitowych i ściennych. Jego regulowana konstrukcja pozwala na dowolne ustawienie kąta świecenia. To inteligentne oświetlenie szynowe magnetyczne, które umożliwia tworzenie spersonalizowanych scen świetlnych.



















