Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Wysokość lampy: | 50 cm |
| Szerokość lampy: | 16,7 cm |
| Długość: | 35 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 7,5 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Strumień świetlny: | 30 - 500 lm |
| Ściemnianie: | Tak |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Barwa światła: | 3000/6500/4000K |
| Kolor lampy: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Aluminium ,
plastik |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Przedpokoju |
| Wielkość: | Średnia |
Opinie użytkowników







