Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Szerokość lampy: | 107,3 cm |
| Wysokość lampy: | 266,1 cm |
| Długość zwisu (min.): | 73 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Typ Gwintu: | LED |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 58 W LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Strumień świetlny: | 2900 lm |
| Barwa światła: | 3000 K |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Kolor lampy: | czarny |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Rodzaj wykończenia: | Aluminium ,
Akryl ,
Stal |
| Styl lampy: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Jadalni ,
Do Kuchni |
| Wielkość: | Duża |
Eurofase QN-DEMARK-LP-BK Demark Lampa wisząca
Lampa wisząca Eurofase Demark QN-DEMARK-LP-BK to nowoczesna propozycja oświetlenia, która idealnie dopełni wnętrza w stylu minimalistycznym, loftowym lub industrialnym. Jej unikalna konstrukcja, przypominająca geometryczny kształt z zaokrąglonymi krawędziami, łączy w sobie nowoczesną formę i funkcjonalność. Czarna oprawa zintegrowana z energooszczędnym oświetleniem LED emituje przyjemne, rozproszone światło, które doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni, w salonie lub przestrzeni biurowej.
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników










