Wymiary | |
| Wysokość: | 36,5 cm |
| Średnica / Szerokość: | 60 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 9 |
| Typ Gwintu: | E14 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 40 W |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Kolor lampy: | złoty |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Rodzaj wykończenia: | Metal ,
Kryształ |
| Styl lampy [zul]: | klasyczne |
| Pomieszczenie: | Do Jadalni ,
Do Salonu ,
Do Sypialni |
| Wielkość: | Duża |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
Jeśli szukasz komfortowego i stylowego oświetlenia do salonu, sypialni lub biura, wybierz Lampę sufitową ML1024 Milagro Milano. Nowoczesny design tej lampy to doskonałe połączenie funkcjonalności z modnym wzornictwem. Produkt sprawdzi się we wszystkich współczesnych aranżacjach wnętrz, gwarantując nie tylko jasne, ale i bardzo przyjemne światło. Starannie dobrane materiały oraz precyzja wykonania powodują, że lampa ta jest nie tylko praktycznym, ale i designerskim dodatkiem do każdego mieszkania.
Lampa sufitowa Milagro Milano ML1024 wyposażona została w wydajny moduł LED, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz niskie rachunki za energię. Jej solidna konstrukcja oraz uniwersalna kolorystyka sprawiają, że bez problemu skomponuje się zarówno z jasnymi jak i ciemniejszymi sufitem. Nowoczesna lampa sufitowa Milagro jest wybierana przez osoby, które doceniają praktyczne, energooszczędne i stylowe rozwiązania do swojego domu. Oświetlenie wewnętrzne Milagro Milano ML1024 sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach.
Doceń łatwość montażu i szybko ciesz się wyjątkową atmosferą, jaką zapewnia Lampa sufitowa ML1024 Milagro Milano. Ten model jest nie tylko trwały, ale także uniwersalny, dlatego doskonale odnajdzie się w salonie, sypialni, przedpokoju czy biurze. Postaw na funkcjonalność, styl i nowoczesność – wybierz nowoczesne lampy sufitowe do mieszkania i podkreśl wyjątkowy charakter swojej przestrzeni życiowej oświetleniem na najwyższym poziomie.











