Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 18 cm ,
52 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 28 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 12 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Barwa światła: | 3000 K |
| Strumień świetlny: | 750 lm |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | czarny ,
złoty |
| Rodzaj klosza: | szkło |
| Rodzaj wykończenia: | Stal ,
Aluminium |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
Italux Orella WL-34393-3-BK-HBR Lampa ścienna LED to elegancka i praktyczna oprawa ścienna z trzema źródłami światła, idealna do wnętrz domowych i komercyjnych. Trzy regulowane klosze z transparentnego, tłoczonego szkła zostały osadzone na długiej podstawie w kolorze czarnym, uzupełnionej o złote elementy mocujące, które dodają klasy i ciepła. Kinkiet doskonale sprawdzi się w łazience nad lustrem, jako światło boczne w korytarzu, nad łóżkiem lub w garderobie. Lampa ścienna LED Italux Orella 3-punktowa to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych, eleganckich i użytkowych, gdzie liczy się jakość światła, forma i komfort.
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników











