Wymiary | |
| Wysokość: | 25 cm |
| Średnica/szerokość: | 120 cm ,
25 cm |
| Wysokość lampy: | 150 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 40 W LED |
| Klasa energetyczna żarówki: | LED |
| Żarówki gratis: | Zintegrowane |
| Strumień świetlny: | 3700 lm |
| Barwa światła: | 3000 - 6000 K |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | złoty |
| Rodzaj wykończenia: | Stal ,
Aluminium ,
Akryl |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Duża |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
Italux Mila PND-23523-GD Lampa sufitowa LED to esencja nowoczesnej elegancji i technologii w jednym. Spiralna forma przypominająca taniec światła została wykonana z trwałego aluminium w złotym odcieniu, co nadaje lampie luksusowego wyglądu bez przesady. Lampa została wyposażona w zintegrowany moduł LED, który oferuje przyjazne, rozproszone światło o dużej wydajności energetycznej i długiej żywotności. Oprawa została zawieszona na trzech cienkich linkach, co podkreśla jej lekkość i nowoczesność. Lampa wisząca LED Italux Mila złota doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie, nad stołem czy w eleganckim holu. Sprawdzi się także w aranżacjach komercyjnych: restauracjach, butikach, recepcjach. To nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie LED, które stanowi równocześnie rzeźbę i źródło światła.









