Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica / Szerokość: | 8.5 cm |
| Wysokość lampy: | 19 cm |
| Odległość od ściany: | 17.5 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Typ Gwintu: | E14 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 60 W |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Klasa energetyczna żarówki: | A+_E ,
A_E ,
B_E ,
C_E ,
A++_E |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Kolor lampy: | kość słoniowa ,
złoty |
| Styl lampy [zul]: | klasyczne |
| Pomieszczenie: | Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Biura ,
Do Salonu |
| Rodzaj wykończenia: | Metal |
| Wielkość: | Duża |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
Szukając inspiracji, by rozjaśnić dowolny typ aranżacji, warto zastanowić się nad propozycją od producenta Elstead Lighting, a więc nad kinkietem Minster MN1 IV/GLD, łączącym w sobie znakomity, nietuzinkowy kształt, przywodzący na myśl gotyckie lub prowansalskie akcenty oraz elegancką prostotę. Kinkiet ten dostępny jest w kremowym odcieniu, dzięki czemu pasować będzie zarówno do jasnych, jak i ciemnych elementów wystroju wnętrza. Ponadto, styl industrialny, cechujący Minster MN1, ceniony jest przez najbardziej znanych specjalistów w dziedzinie wystroju wnętrz.
Produkty z tej samej kolekcji
Opinie użytkowników



















