Wymiary | |
| Wysokość: | 28 cm |
| Średnica/szerokość: | 19 cm ; średnica wew. 3 cm |
| Wysokość lampy: | 108,5 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | E27 |
| Maksymalna moc żarówki: | 40W |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | złoty |
| Rodzaj klosza: | szkło |
| Rodzaj wykończenia: | Stal |
| Kolor klosza: | bursztynowy |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Średnia |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
| Rabaty w koszyku: | Tak |
Italux Busco PND-30263-1A-BRO-AMB to odważna propozycja dla tych, którzy lubią łączyć klasykę z nowoczesnością. Bursztynowy szklany klosz osadzony na ozdobnym, kolorowym trzonku z mosiężnym wykończeniem tworzy lampę pełną elegancji i ekstrawagancji. Taka kompozycja znakomicie podkreśli charakter każdego wnętrza, dodając mu wyrazistości.
Oprawa doskonale sprawdza się jako punkt centralny w aranżacjach wnętrz w stylu boho, loftowym czy eklektycznym, a także jako pojedyncza lampa dekoracyjna do wnętrz glamour czy minimalistycznych. Jej bogata forma ożywia przestrzeń i staje się jej najważniejszym akcentem.
Postaw na jakość, design i ponadczasowe piękno, wybierając lampę wiszącą Italux Busco PND-30263-1A-BRO-AMB. To więcej niż oświetlenie – to świadomy wybór stylu. Świetnie komponuje się z innymi modelami z serii Busco, pozwalając stworzyć spójną aranżację w większych przestrzeniach.
















