Parametry techniczne:
Wymiary | |
| Średnica/szerokość: | 39,5 cm |
| Wysokość lampy: | 125 cm |
Dane techniczne | |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Rodzaj żarówek: | LED |
| Typ Gwintu: | E27 |
| Maksymalna moc żarówki: | 40W |
| Żarówki gratis: | Nie |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Klasa szczelności: | IP 20 |
| Kolor lampy: | czarny |
| Rodzaj klosza: | szkło |
| Rodzaj wykończenia: | Stal |
| Kolor klosza: | bursztynowy |
| Styl lampy [zul]: | Nowoczesne |
| Pomieszczenie: | Do Salonu ,
Do Sypialni ,
Do Przedpokoju ,
Do Kuchni ,
Do Jadalni |
| Wielkość: | Duża |
| Dodatkowy rabat w koszyku: | Tak |
| Promocja-koszykowa: | Tak |
Zaprojektowana z myślą o estetykach i indywidualistach, lampa wisząca Italux Busco PND-30263-3A-BRO-AMB to definicja stylowego oświetlenia dekoracyjnego. Trzy klosze wykonane z ręcznie barwionego szkła łączą bursztynowy połysk z nieoczywistymi detalami w odcieniach różu i turkusu, tworząc lampę o unikalnym charakterze.
To doskonały wybór do nowoczesnych, kreatywnych wnętrz – zarówno domowych, jak i komercyjnych. Zwis dekoracyjny Busco sprawdzi się w designerskiej kuchni, nad wyspą kuchenną, w artystycznym salonie, a także w kawiarniach i galeriach. Oświetlenie Italux to zawsze perfekcyjne połączenie designu z funkcjonalnością – w tym przypadku wzbogacone o kolor, światło i formę, które przyciągają spojrzenia.
Produkty z tej samej serii
Opinie użytkowników
Ilość opinii:
1
Średnia ocena:
5.00
Ocena:
Autor:
Małgorzata, Pławniowice
Lampy są wspaniałe. Jakość bardzo dobra. Wyglądają świetnie w salonie.
















