Lampy wewnętrzne

Wszystko, co musisz wiedzieć o szynoprzewodach – fakty, inspiracje, ciekawostki

Wszystko, co musisz wiedzieć o szynoprzewodach – fakty, inspiracje, ciekawostkiOświetlenie szynowe - potocznie znane też jako szynoprzewody to rzecz niezwykle wszechstronna. Jeśli szukasz elastycznej opcji oświetlania domu - to ten kierunek. Równocześnie jest to ten rodzaj rzeczy, którą wiele osób nazwało by „praktyczną”, co mogłoby się wiązać z przykrym wnioskiem, że w takim razie będzie to zdecydowanie mało estetyczne. Niektórzy twierdzą nawet, że zawsze gdy widzą takie lampy do szynoprzewodów czują się, jakby cofnęli się do lat 80-tych. Okazuje się jednak, że dzięki swojej elastyczności i prostocie szynoprzewody przeżywają aktualnie pewien renesans.
Przeczytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kinkietów?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kinkietów?Wielu właścicieli domów uważa, że wybór kinkietów będzie łatwy, ale jest tak wiele stylów! Nie chodzi jedynie o to, by zdecydować, czy wolisz nowoczesne kinkiety, czy te w klimacie vintage - chcesz również, aby oprawa zapewniała odpowiednią ilość oświetlenia i płynnie łączyła się z istniejącym wystrojem. Kinkiety są mniejsze i rzucają mniej światła niż żyrandole czy wisiorki, ale Twój wybór nadal wymaga starannego przemyślenia. Podczas zakupów pamiętaj o poruszanych w tym poradniku kwestiach.
Przeczytaj więcej

Jak wybrać lampy sufitowe do konkretnych wnętrz?

Jak wybrać lampy sufitowe do konkretnych wnętrz?Oświetlenie to jeden z kluczowych sposobów, w jaki możesz wpływać na wygląd i styl swojej przestrzeni życiowej, dlatego ważne jest, aby było ono odpowiednie. Lampy sufitowe odgrywają w tym kluczową rolę i są świetnym sposobem na podkreślenie stylu również w Twoim domu. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać lampę sufitową - mamy dobrą wiadomość, bo dzisiaj można z łatwością uzyskać naprawdę szereg eleganckich wzorów, od klasycznych stylów po nowoczesne. Trafiłeś we właściwe miejsce, gdzie podpowiemy Ci jak dobrać poszczególne lampy do konkretnych wnętrz.
Przeczytaj więcej

Dobieramy lampy do pokoju dziecka! Jak stworzyć przytulną atmosferę?

Dobieramy lampy do pokoju dziecka! Jak stworzyć przytulną atmosferę?Sprowadzenie dziecka na ten świat to jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń, jakie mogą przeżyć rodzice, ale - to dopiero początek. Skoro czytasz ten artykuł i interesują Cię lampy do pokoju dziecka to na pewno chciałbyś zorganizować i stworzyć takie miejsce, w którym maluch będzie czuł się najbardziej swobodnie. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci wybrać najlepsze oświetlenie do pokoju dziecka i podzielimy się również gotowymi inspiracjami.


Przeczytaj więcej

Modne oświetlenie mieszkania

Modne oświetlenie mieszkaniaKażda pora jest idealną porą na ulepszenie wystroju wnętrza domu. Na szczęście nie musisz całkowicie odnawiać domu, aby odświeżyć swoje ulubione pomieszczenia mieszkalne. Proste ulepszenia i ozdobne akcenty mogą mieć duży wpływ i odzwierciedlać energię lata w pomieszczeniach domowych – zgodnie z najnowszą modą!
Przeczytaj więcej

Lampka nocna w pokoju niemowlaka

Lampka nocna w pokoju niemowlakaPrzy tak wielu różnych dostępnych lampkach nocnych, w jaki sposób wybrać tą najlepszą dla swojego dziecka? W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o lampkach nocnych do pokoju niemowlaka. Skorzystaj z poniższej listy wskazówek, aby nie pomylić się przy zakupie!
Przeczytaj więcej

Kryształowe oświetlenie w mieszkaniu

Kryształowe oświetlenie w mieszkaniuJeśli jesteś przed zakupem żyrandola (lub jakiejkolwiek innej lampy z kryształami), musisz znać fakty na temat tego rodzaju oświetlenia, które jest oferowane dzisiaj w szerokiej gamie dostępnych wzorów. Ta ważna informacja pomoże Ci podjąć właściwą decyzję o zakupie żyrandola.
Przeczytaj więcej

Lampy ażurowe - czy warto?

Lampy ażurowe - czy warto?Oświetlenie jest jednym z tych projektów, o których często się zapomina projektując dom i z tego powodu nierzadko jest traktowane po macoszemu. Właściwe dobranie mebli czy wyposażenia kuchennego jest często na szczycie listy, ale z jakiegoś powodu oświetlenie jest traktowane z mniejsza uwagą. Jest to jednak błąd, ponieważ oświetlenie w domu jest jednym z najważniejszych sposobów na stworzenie odpowiedniego wyglądu, atmosfery i klimatu w domu.
Przeczytaj więcej

Top 8 lamp do salonu

Top 8 lamp do salonuSposób w jaki lampy zostaną umieszczone w salonie może całkowicie zmienić wygląd i styl tej przestrzeni. Jest to szczególnie ważne właśnie w tym wnętrzu – bowiem salon jest miejscem, w którym często spędzamy sporo czasu. Jest to jednak trudna przestrzeń, nie jest w niej łatwo uzyskać odpowiedni balans oświetlenia, co jest związane z wieloma różnymi funkcjami, które pełni domowy salon.
Przeczytaj więcej

Wybieramy lampy sufitowe

Wybieramy lampy sufitoweAktualizowanie lamp sufitowych niegdyś polegało po prostu na kupieniu nowych abażurów pasujących do nowego dekoru. Dzisiaj już nie jest tak… łatwo? Mamy ogromny wybór lamp sufitowych w różnych stylach i wzorach. W tym miejscu chcemy pomóc przy wyborze lamp sufitowych zwracając uwagę na to, abyś docenił korzyści wynikające z wyboru odpowiedniego oświetlenia dla konkretnego pomieszczenia. Wybrana oprawa może wpływać na ogólny efekt dekoracji – tego będziemy się trzymać w całym artykule.
Przeczytaj więcej
12
pixel